Bezkarność dla pisowskich przestępców

0
31


Pod pozorem walki z pandemią koronawirusa, przestępczy rząd PiS wprowadza regulacje, usawy które mają zapewnić całkowitą bezkarność  pisowskim urzędnikom,którzy będą mogli kraść, robić wszelkie przewały. Takich jaj to formalnie nawet w Rosji Putina nie ma. „Nie popełnia przestępstwa ten, kto walcząc z pandemią, coś tam robi”.

Przypomnijmy  więc, że w Ministerstwie Zdrowia w ostatnich tygodniach i miesiącach dochodziło do wielkich przewałów, czy to w sprawie zakupu respiratorów od handlarza bronią, zakupu testów, czy maseczek bez atestów. Bywało tak, że atestem dla pisowskiego ministerstwa był chiński bilet autobusowy.

PiS stworzył cały system ukrywania i ochrony pisowskich przestępców. Służy temu zależna od PiS prokuratura, czy sądy, policja.System ten działa sprawnie, dochodzą do naszej redakcji sygnały o represjach wobec dziennikarzy, zajmujących się opisywaniem pisowskich afer. Pisowska policja służy dzisiaj tworzeniu parasola ochronnego dla pisowskich przestępców. Wprowadzenie nowego prawa spowoduje, że wszystkie afery, przynajmniej na razie, do czasu obalenia rządu PiS pozostaną nierozliczone.

Jednak niech sprawcy nie liczą na bezkarność, rządy PiS nie będą trwać wiecznie. Twórcy tego systemu nie pozostaną bezkarni.

Wprowadzenie ustawy, która zapewni bezkarność przestępcom to nowość, coś, czego jeszcze nie przerabiano. Możliwe jest to tylko w państwie PiS.

Ustawa zakłada, że Szumowski i jego rodzina mogą robić co zechcą!

iWideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: