Będzie protest wyborczy sztabu Rafała Trzaskowskiego

0
48


Podczas konferencji prasowej, podczas której wystąpili Cezary Tomczyk i Barbara Nowacka poinformowano, że do Sądu Najwyższego złożony zostanie oficjalny Protest Wyborczy sztabu Rafała Trzaskowskiego . Poinformowano o utworzeniu specjalnej strony internetowej www.protestwyborczy2020.pl, gdzie będzie można uzyskać pomoc logistyczną w sprawie protestów indywidualnych. Do sztabu Trzaskowskiego docierają liczne niepokojące sygnały o nieprawidłowościach związanych z przebiegiem wyborów. Z całej Polski napływają sygnały, że wielu wyborców odesłanych zostało z kwitkiem i nie mogło oddać swojego głosu. Protest musi zostać złożony do czwartku.

Na wielu kartach nie było pieczęci, w wielu miejscowościach  nie można było dopisać się do spisu wyborców. Wielki problem jest z wyborami za granicą.  Nagle 170 tysięcy głosów okazało się nieważnych, nie wróciło także 110 tysięcy pakietów wyborczych. Wielu Polaków pozbawionych zostało prawa do udziału w wyborów. Wybory za granicą zostały fatalnie zorganizowane.

Tomczyk mówił w trakcie konferencji prasowej, że stworzony został cały system, mający umożliwić wygranie Andrzeja Dudy.  Wybory te były zderzeniem kandydata opozycji z całym państwem PiS, z całym jego aparatem także propagandowym. Nieprawidłowości było mnóstwo. Przy tak minimalnej różnicy mogły one mieć fundamentalny wpływ na przebieg wyborów.

Wideo: @PRESS.WARSZAWA

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: