Andrzej Duda ułaskawił pedofila

0
35

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił pedofila, faceta, który zgwałcił córkę. Sprawa jest niezwykła i piszą o niej już media o całym świecie.Nie tylko z powodu otoczki jaka towarzyszy całej sprawie, tylko z powodu argumentacji jaką użył urzędujący prezydent. Sprawę pedofila z detalami opisywały media krajowe, opisał ją między innymi dziennik „Fakt”. Fakty są powszechnie znane i nie ma sensu. po raz kolejny powtarzać bulwersujących detali.

I właśnie publikacja w „Fakcie” stała dla prezydenta pretekstem do wysunięcia absurdalnego oskarżenia, że Niemcy brutalnie mieszają się do polskiej kampanii wyborczej. Prezydent krzyczał, że to niemiecka spółka jest wydawcą dziennika „Fakt”.  Niemcy chcą narzucić Polsce prezydenta. Absurd, Jeżeli chodzi o kapitał zaangażowany w spółce wydające „Fakt” jest to kapitał niemiecki, szwajcarski i amerykański.. Agencja Bloomberg, Reuters, Financial Times wypowiedź Dudy uznały jako atak prezydenta na kapitał zagraniczny w Polsce.

Bulwersująca sprawa opisywana jest w mediach, detale działania tego pedofila znane są powszechnie. Tutaj tylko pragnę skupić się na bardzo niebezpiecznym dyskredytowaniu zagranicznego kapitału. Duda w ten sposób kompromituje Polskę.

Przy okazji prezydent Duda postanowił wyciągnąć starego, wyleniałego niemieckiego straszaka. Spółka Axel Springer wydała oświadczenie, w którym podkreślono, iż w ‘Fakcie” pracują polscy dziennikarze o dużym doświadczeniu na polskim rynku medialnym.

Atakując niemiecko-szwajcarsko-amerykańskiego wydawcę Duda starał się odwrócić uwagę od głównego tematu w tym przypadku jest ułaskawienie pedofila.

Polska żyje także tym, iż Andrzej Duda okazał się tchórzem i boi się normalnej debaty z Rafałem Trzaskowskim. Duda boi się pytań nie tylko o ułaskawienie pedofila, ale wielu innych. Dlatego do uczciwej debaty pewnie nie dojdzie.

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: