Andrzej Duda persona non grata w demokratycznym świecie?

1
421


Człowiek, nie ideologia, polityk, doktor prawa, prezydent współczesnego kraju w Europie. Żonaty. Silnie wierzący katolik. Z pokorą i troską pochyla głowę przed krzyżem. Całuje dłonie biskupów. Trochę gorzej śpiewa, ale zna modlitwy i potrafi się przeżegnać. Chętnie przyjmuje komunię.

Czy taki człowiek potrafi kogoś skrzywdzić?

Ostatnie dni przed wyborami prezydent Polski wypełnia pracowitym szczuciem na środowisko LGBT. I upowszechnia myśl, zainicjowaną przez prezesa i wielu hierarchów, że geje to nie ludzie, a ideologia. Do szczucia dołączyli już niektórzy posłowie. Ale Duda jest prezydentem. Jego szczucie ma instytucjonalny wymiar. Przyniesie zatem smutne konsekwencje.

Ewentualne wątpliwości oprawców, ich prawne i moralne dylematy, nie powinny już męczyć. “Tęczowa zaraza” Jędraszewskiego, “Strefy wolne od LGBT”, woreczki z moczem, kamienie, plucie w twarz, pobicia i obraźliwe wyzwiska rzucane na przedstawicieli LGBT, od razu zmieniają swój moralny ciężar. Teraz to raczej dowód, że walka z ideologią LGBT jest zacięta i potrzebna. Gdy nasili się jeszcze bardziej znęcanie nad dziećmi w szkołach i ponownie wzrośnie liczba pobić, urazów psychicznych oraz samobójstw, to będzie to – zgodnie z tym, co mówi Duda – wynikiem walki z ideologią, a nie rezultatem homofobii i namawiania do przemocy. A nawet więcej – będzie to wskaźnik, że chrześcijańskie społeczeństwo, wierne Bogu, ojczyźnie i przykazaniom, osiąga w tym boju pewną przewagę.

Co więcej, wszyscy katolicy powinni się w nią angażować. Duda z Jędraszewskim nie muszą chyba podpowiadać w jaki sposób walczy się z ideologią? Tak? Już wiemy, prawda? Wszystkimi dostępnymi środkami. Nie lękajmy się zatem!

I Duda zdobędzie więcej głosów!

Trzaskowski jako alternatywa? Oto co się wtedy stanie. Sfory gejów – ostrzega Duda – będą chodzić od domu do domu, niszcząc polskie rodziny i dzieci. Rozpocznie się masowa ideologizacja. Pod przymusem. Chrześcijańskie domowe ogniska, już i tak ledwie się tlące, zostaną zainfekowane śmiertelną ideologią LGBT oraz “smokiem” gender. Na zawsze! Sodoma, gomora i sodomici!

To może być jego ostatnia prosta. W całej karierze. A więc może i ostatnie szczucie? Bóg powinien go utrącić. Bóg i sprawiedliwość. Europejskie państwa powinny ogłosić Dudę za persona non grata. Wiele społeczeństw będzie się tego domagało od swoich rządów.

Jeżeli istnieje taki człowiek, jak Duda, to chyba musi istnieć i Piekło. Zanim prezydent tam trafi, czeka na niego jeszcze Trybunał Stanu, a może nawet oskarżenia o przestępstwo kryminalne.

tekst w nieco zmienionej formie ukazał się na portalu studioopinii.pl

Dariusz Wiśniewski

Wideo: @Zbyszek G

1 Komentarz

  1. W demokratycznym TAK ale nie “pomaranczowym swiatku” tego tutaj DT ktoren zaprosil AD na stojacy briefing.Jak to swoj do swego yntelektualnie ciagnie.I obaj wybory przejebia! Howgh i Hej!(to w narzeczu budyniowym jest)

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: