Andrzej Duda, najgorszy prezydent po 1989 roku

2
1948


Andrzej Duda, jest nie tylko najgorszym prezydentem po 1989 roku, ale do tego zdecydowanie najgłupszym.  W tej chwili możemy udowodnić, że jest marionetką, lalką Jarosława Kaczyńskiego. W Warszawie wróble głośno ćwierkają, mówi się, iż w ostatnich dniach Jarosław Kaczyński spotkał się z Dudą. Powiedział mu, iż warunkiem poparcia Go w wyborach prezydenckich jest bezwarunkowe poparcie dla tak zwanych reform sądowych. W zamian za poparcie Duda, ma bezkrytycznie popierać wzięcie sędziów za mordę. Z tego wynika jego ostra retoryka, tak widoczna w jego ostatnich przemówieniach. Przypuszczam, że retoryka Dudy im bliżej wyborów, tym będzie ostrzejsza. Duda zgodził się więc na rolę marionetki, byle tylko zyskać poparcie polskiego Mussoliniego, czyli Jarosława Kaczyńskiego. Za to poparcie gotów jest poświęcić swoją godność i interes kraju.

Jarosław Kaczyński, fatalny organizator, wręcz dupek w tej dziedzinie, podejmujący fatalne decyzje personalne liczy na to, iż po wyborach uda mu się jakoś załatwić narastający konflikt z Unią Europejską. Załatwić ma to Morawiecki. To oczywiście naiwne. Kaczyński nie zna Europy, praktycznie nigdy nie opuszczał Warszawy, wiec daje sobie wmówić dyrdymały na ten temat.

Niektóre doniesienia mogą rozbawić. Oto Polska powołuje historyczny sztab kryzysowy. Powodem tej komicznej działalności jest spodziewany atak Putina, na Polską historię, podczas uroczystości w Izraelu, z okazji rocznicy wyzwolenia obozu w Oświęcimiu. Już sam fakt, iż obchody, z ważnymi gośćmi, z możnymi tego świata, odbywają się poza Polską, gdzie w końcu był ten obóz, jest totalną porażką pisowskiej dyplomacji, uwidacznia, że Polska znalazła się na zupełnych, wręcz ledwo dostrzegalnych marginesach.

Sztab zapowiedział, iż w najbliższych dniach w prasie światowej opublikowanych zostanie szereg artykułów o polskiej historii.  Pożyjemy, zobaczymy.  W każdym razie trzeba być kompletnym idiotą, aby myśleć, że kilka artkułów zmieni postrzeganie Polski. Faktem jest, że nasi przodkowie wielokrotnie wobec Litwy, Ukrainy zachowywali się, jak klasyczni kolonizatorzy. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo zostaliśmy znienawidzeni tam, co trwa do dzisiaj.   Nie wiem co powie Putin, ale biorąc pod uwagę, głupotę polskiego rządu jego programowe nabzdyczenie, poważnie obawiam się, iż to zakłamana relacja Putina przebije się do światowej opinii, a nasze, źle sformułowane noty dyplomatyczne, nie odniosą oczekiwanego skutku.

W sumie, nie ma to znaczenia, Duda, będzie rozmontowywał polski system wymiaru sprawiedliwości, chcąc doprowadzić do sytuacji, w której on i inni pisowscy kryminaliści, rozmaite Banasie, będą mogli czuć się bezkarnie. O to chodzi w tej zabawie. Duda i  Kaczyński, naprawdę boją się, iż jak przegrają, to, trafią do pierdla, gdzie tak naprawdę jest ich miejsce.

W materiale wideo doskonale dobrane materiały, obrazujące nędzę prezydentury Andrzeja Dudy.

Wideo: Zbyszek G

Andrzej Jarmakowski

2 Komentarze

  1. Ten artykuł to zdrada najgłębszych tajemnic Rzeczypospolitej, za to się idzie siedzieć, bo jak można było zdradzić tajemnicę, że Duda jej najgłupszym i najgorszym prezydentem po 1989 roku. Toż to najmocniej skrywana tajemnica państwowa i wojskowa!

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: