Afery Banasia ciąg dalszy

0
59


Sprawa Mariana Banasia, to jeden z największych skandali wolnej Polski.  W sprawie tej zupełnie nie działa państwo, instytucje państwa PiS zamieniły się w instytucje zajmujące się tworzeniem parasola ochronnego nad pisowskimi gangsterami. Marian Banaś jest bowiem klasycznym przykładem gangstera, prowadzącym biznes z gangsterami, korzystający z ochrony państwa. Banaś nie jest jedynym gangsterem korzystającym z ochrony państwa. Choć inni nie pełnią tak eksponowanych funkcji. Przykłady, jest ich mnóstwo. Popatrzcie na kiboli. Sprawa słynnego marszu w Białymstoku i kiboli  miejscowej drużyny piłkarskiej. Kibole, na polityczne zamówienie państwa PiS, poczuli się obrońcami katolicyzmu, stali się ucieleśnieniem patriotyzmu. Na co dzień kibole zajmują się ochroną burdeli, prowadzą handel narkotykami, czyli zajmują się popularną gangsterką.  Prokuratora w Białymstoku, który chciał coś zrobić, przeniesiono do Suwałk, aby nie przeszkadzał. W sprawie Banasia też nie toczy się żadne dochodzenie.


Podobnie jest we wszystkich innych miastach Polski. W Krakowie, na stadionie Wisły, klubu w swoim czasie kierowanym przez gangsterów na stadionie z miejscową mafią spotkali się prokuratorzy, policmajstrzy i inni oficjele. Państwo PiS korzysta z usług świata przestępczego, gdy trzeba coś zamanifestować, pokazać przywiązanie do żołnierzy przeklętych, czy wyklętych jak nazywa się ich, w mafijnych kręgach.

Państwo PiS jest organizacją przestępczą. Sprawa Banasia dobitnie to pokazuje. Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro jest politykiem, który za zadanie ma, tę przestępczą organizację chronić.  Chyba nikt przytomny nie uwierzy, ze kibole zajmujący się handlem narkotykami, są wielkimi, czcigodnymi patriotami, obrońcami polskiej tradycji i wiary katolickiej. Takie brednie to możecie sobie powtarzać, w polonijnym radyjku.

Oczywiście postulat ujawnienia raportu CBA dotyczącego Banasia jest słuszny. Trzeba organizować konferencje i pokazywać jak państwo PiS jest skorumpowane, a jest skorumpowane do cna. Czy premier ujawni raport, pewnie nie, gdyż premier jest takim samym gangsterem jak Banaś.  Co może uczciwie kupił słynne działki od skorumpowanego biskupa? To wszystko jest jeden przestępczy układ, tak wygląda dzisiejsze państwo PiS, rządzone nie przez żaden rząd Morawieckiego, tylko przez żałosnego dyktatorka Jarosława Kaczyńskiego. 

Andrzej Jarmakowski

wideo: Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: