Afera Podkarpacka, tajemniczy zgon Kosteckiego

0
124

O aferze podkarpackiej mówimy już od dawana. W tle mamy dwóch braci z Ukrainy, prowadzących burdele, w których bywają znani politycy PiS. Jednym z uczestników afery, jest posiadający kłopoty z prawem bokser, celebryta, wychowuje się wśród rodziny zajętej prowadzeniem burdelu. W tle mamy agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego ochraniających ten dziwny  podkarpacki interes.

Bokser celebryta, miał zeznawać w sadzie,  wiesza się leżąc w cele. Bokser podobno miał problemy w celi, przeniesiono go do innej celi, tam szybko wiesza się. Po powieszeniu nie przeprowadzono natychmiast sekcji zwłok, co uniemożliwia wykrycia takich substancji jak Pavalon, szybko ulegającym rozkładowi. Świadek, mający wyjść na wolność w roku 2022, już raz chciał się ponoć zabić. Mimo to nie zostaje przeniesiony do celi ze stałym monitoringiem. Świadek ma zeznawać między innymi na temat udziału ważnych polityków PiS w aferze podkarpackiej. Mimo to nie przenosi się go do celi monitorowanej.

Media piszą o braciach z Ukrainy, którzy ponoć dokonali w swoich burdelach może nawet kilku tysięcy nagrań, często z udziałem ważnych osób. Obecnie osoby te mogą być szantażowane.

Wyjaśnienie sprawy ma więc duże znaczenie dla bezpieczeństwa państwa.

O jednym z nagrań mówi agent CBA, nagranie jednak ginie z siedziby CBA.  Media wspominają, iż na nagraniu w nieletnią dziewczyną był marszałek Sejmu Marek Kuchciński, prawda, fałsz? Jeżeli świadkowie w sprawie ginąć będą w takim tempie, być może nigdy nie poznamy odpowiedzi na te pytania.

Prokuratura w sprawie Kosteckiego od długiego czasu zachowuje się dziwnie. Facetowi postawiono poważne zarzuty jak kierowanie grupą przestępczą, legalizowanie brudnych pieniędzy.

Bokser twierdzi, iż został wrobiony przez owych ukraińskich braci, pytanie brzmi, dlaczego wybrali sobie celebrytę do tego celu? Czy widza Kosteckiego była tak niebezpieczna dla partii rządzącej?

Komentarz na wideo prezentujemy po to, aby pokazać, że dalecy jesteśmy od wyjaśnienie sprawy. Afera Podkarpacka może być znacznie szersza, niż to się wydaje.

Gołym okiem widać konieczność wyjaśnienia roli służby więziennej w sprawie.

Foto: ringpolska.pl

WIDEO: Uszi

✅źródła: Link 1: http://bit.ly/2M16Rtr Link 2: http://bit.ly/31lJu1c Link 3: http://bit.ly/33dEfT6 Link 4: http://bit.ly/2MDl3IE Link 5: http://bit.ly/31gppcM Link 6: http://bit.ly/2YmhTjA Link 7: http://bit.ly/2YD35s8 Link 8: http://bit.ly/2KhqsUo

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: