Adamek boksował dla dzieci

0
449

IMG_6194

W ostatnią sobotę w World Boxing Gym w Jersey City, odbył się otwarty trening  Tomasza Adamka (49-2, 29 KO) przed jego walką z Wiaczesławem Głazkowem (29l)  (15-0-1, 11 KO). Bokserzy zmierzą się w  sobotę,  16 listopada w Turning Stone Resort Casino w Veronie w Nowym Jorku.

W sobotnie przedpołudnie Sala World Boxing Gym wypełniła się po brzegi fanami “Górala”, wśród których najwięcej było dzieci. Gościem specjalnym był Steven M. Fulop,  burmistrz Jersey City. Dzieci z zapartym tchem oglądały popisy polskiego pięściarza.

 
– To już jest końcówka moich przygotowań do walki z Głazkowem. Później tylko lekkie treningi, relaks i pełna koncetracja. W środę jest ostatnia konferencja prasowa przed walką, a w piątek ważenie. Jestem dobrej myśli. A dzisiejsze spotkanie z moimi młodymi fanami naładowało mnie pozytywną energią. Ja też kiedyś byłem mały i podglądałem starszych zawodników. Tak narodziła się moja miłość do boksu. Kto wie, może kiedyś któreś z tych dzieci pójdzie w moje ślady? – powiedział Tomasz Adamek.

 

Tekst: Adamek Team

Foto: Mike Gladysz/AdamekTeam

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: