4 miliony za loty Kuchcińskiego

1
117

Posłowie PO poinformowali w trakcie konferencji prasowej w parlamencie, o wynikach kontroli poselskiej dotyczącej lotów marszałka Kuchcińskiego do Rzeszowa i potem z Rzeszowa do Warszawy. Kuchciński na trasie tej latał  nowym odrzutowcem transatlantyckim do wożenia ViP-ów, śmigłowcem typu „Sokół” oraz wojskowym transportowcem CASA.. teoretycznie mającym służyć do przewozu wojska. Wychodziło znacznie zdrożej, gdy lot miał status ‘Head”.

Posłowie PO nie mają jeszcze wszystkich dokumentów, można jednak mówić o wyjątkowym rozpasaniu polityków PiS. PiS szedł do wyborów pod hasłem „czystych rak,  a wyszło jak wyszło. W tej chwili media podają szacunkowy koszt przelotów marszałka Kuchcińskiego do Rzeszowa, to około 4 miliony złotych. Tyle zapłacił polski podatnik za wykorzystywanie rządowych samolotów za podróże marszałka Sejmu.

Jarosław Kaczyński stworzył system wykorzystywania instytucji państwa, finansów publicznych przez polityków PiS.

To klasyczne złodziejstwo. Politycy PiS nie płacili podatków od tych prezentów, jak pokrywanie kosztów przelotów, a to klasyczne złodziejstwo.

Można spodziewać się, że w najbliższych dniach powstanie pełny wykaz lotów, będzie precyzyjnie można policzyć wszystkie koszty.

Jednak już dzisiaj można powiedzieć, iż loty Kuchcińskiego, lotnicze taksówki kosztowały Polaków, około 4 miliony złotych.

Głosując na PiS głosuje się na taki właśnie system złodziejstwa, głosuje się na ludzi o bardzo lepkich rękach.

Foto: Do Rzeczy

AJ

Wideo: @Zbyszek G

1 Komentarz

  1. Osobistość ten Kuchciński. Z zawodu ogrodnik i PiS oderwał go od wideł. Prowincjonalna chłopina i jego baba poczuli się jak sułtani.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: