Kolejny tydzień Na Wspólnej

0
410

Mania i Żaneta jadą do kliniki w Berlinie. Maria jest poruszona kiedy synowa mówi jej, że to Grzesiek dał brakujące pieniądze na operację. Szulcowa błaga, żeby Ziębowa zachowała to w tajemnicy przed Wojtkiem! Kiedy przyjeżdżają na miejsce, przed kliniką czeka Grzesiek… Czy jego obecność namiesza w życiu szczęśliwej rodziny? Na premierowe odsłony „Na Wspólnej” zapraszamy od poniedziałku do czwartku 13 – 16 marca o godzinie 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork) do ITVN.

Kinga cała w nerwach – dzisiaj ma pokazać Różalskiemu spot reklamowy jego sieci komórkowej. Czy biznesmen będzie zadowolony? Brzozowska nie wie, że ten ma dla niej pewną niemoralną propozycję… To jednak nie koniec jej kłopotów. Następnego dnia kobieta na ulicy zauważa Romę. Kinga jest przerażona – przecież reklama na podstawie pomysłu stażystki widnieje we wszystkich mediach. Teraz dziewczyna może zniszczyć jej karierę… Czy Roma to wykorzysta?

Z kolei Roman pomaga Agnieszce załatwić miejsce w ośrodku odwykowym, żeby mogła się leczyć. Do Żbika dociera, że jego cały plan legnie w gruzach. Musi działać natychmiast póki Agnieszka jest psychicznie słaba… Efekty jego podstępu przechodzą najśmielsze oczekiwania – chora kobieta podejmuje ryzykowną decyzję!

Tymczasem Igor czeka z kwiatami na Elżbietę. Prosi o wybaczenie, ale ukochana nawet nie chce go słuchać. Marta uważa, że Ela powinna powiedzieć Nowakowi o dziecku, ale zraniona kobieta nie zamierza tego robić. Planuje wyjechać za granicę. Nazajutrz kupuje więc bilet lotniczy do Dublina. Marta kolejny raz prosi ją, aby porozmawiała z Igorem zanim wyjedzie. Ela umawia się na spotkanie z Nowakiem i jego córką. Czy rozdzierające błagania Julki zmiękczą serca zranionej kobiety?

Stresujących chwil w życiu nie brakuje także Norbertowi – dzisiaj decydująca debata przedwyborcza. Pierwsza zabiera głos Agata, ale do zakochanego w niej kontrkandydata niewiele dociera. Wystąpienie chłopaka powoduje jednak katastrofę… Po zwycięskich wyborach Norbert jest załamany – wie, że nie poradzi sobie z zadaniami przewodniczącego samorządu. Mimo wszystko postanawia wyznać miłość Agacie. Na te i inne perypetie bohaterów „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Foto: Radek Orzeł TVN

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: