Na wspólnej – zapowiedź tygodnia

0
312
NA-WSPOLNEJ-TVN-RADEK-ORZEL.jpg
NA-WSPOLNEJ-TVN-RADEK-ORZEL.jpg

Komornik zabiera Ziębom ich dobytek, Ewa stawia Radkowi ultimatum, Oliwia wyrzuca z pracy Elizę. Czym mieszkańcy „Na Wspólnej” zasłużyli sobie na te i inne nieszczęścia? O tym przekonają się Państwo, oglądając kolejne odcinki serialu od poniedziałku do czwartku 24 – 27 października o godzinie 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork) w ITVN. Zapraszamy!

Do baru Ziębów wpada komornik z nakazem egzekucji mienia. Maria jest ogromnie zaskoczona. Okazuje się, że od czasu gdy skradziono jej dowód, mąż ukrywał przed nią wszelkie wezwania do spłaty zaciągniętych przez złodzieja kredytów. Egzekutor zaczyna wynosić ich dobytek – Ziębowie są przerażeni… Pomimo grabieżczej egzekucji bar Ziębów działa – Tomek urządza ogródek plażowy na dziedzińcu. Maria docenia ten gest, ale wie, że lokal nie utrzyma się w formie kawiarni. Ziębowie pożyczają pieniądze od córki i chcą wykupić swoje sprzęty od komornika. Czeka ich przykra niespodzianka, całe wyposażenie baru zostało już sprzedane!

Wkrótce mężczyzna konfiskuje kolejne mienie – auto Cieślika. Damian, wracający z delegacji, natychmiast interweniuje. W ostrych słowach uświadamia nieuczciwemu komornikowi, że złamał wszystkie przepisy kodeksu etyki zawodowej i za to odpowie! Tymczasem Radek dowiaduje się o jutrzejszym wyjeździe do Pakistanu. Ewa jest załamana – ukochany obiecał jej, że przed wyjazdem zrobi powtórne badania… Hofferowa przychodzi po wsparcie do Kamila, który przypadkiem informuje ją o czekającej na Radka operacji. Ewa wie już, że jego wyprawa to samobójstwo. Stawia mu stanowcze ultimatum – ona albo góry. Radek przychodzi więc do Ostrowskiego – jeśli on pozwoli na wyjazd w Himalaje, to Ewa również. Wichrowski słyszy jednak od ordynatora, że poważnie ryzykuje życiem. Mimo to nie zmienia swoich planów i wyjeżdża. Na pożegnanie Ewa mówi mu, żeby nie wracał do niej. Nawet, jeśli przeżyje…

NA WSPOLNEJ, TVN, RADEK ORZEL 2Natomiast Oliwia zatrudnia nową asystentkę na miejsce Elizy. Cielecka żąda od szefowej wyjaśnień i… wywiązuje się totalna awantura. W końcu przełożona wykrzykuje dziewczynie, że wylatuje z pracy. Ta jednak chce wiedzieć, jaki będzie powód wymówienia. Czyżby romans z chłopakiem pracodawcy? Po pewnym czasie kobieta wzywa Elizę do biura – przyjechał prezes Koskinen i chce się widzieć z Cielecką. Oliwia jest zszokowana ich przyjacielską relacją i przerażona, kiedy prezes prosi dziewczynę o ocenę nowej szefowej. Jaką wystawi jej opinię? Zapraszamy do oglądania „Na Wspólnej” w ITVN!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

 

NA WSPOLNEJ, TVN, RADEK ORZEL 4

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: