10 lat pisowskiego kłamstwa smoleńskiego

1
210


Dokładnie 10 lat minęło od katastrofy smoleńskiej, kłamstwo PiS  o katastrofie smoleńskiej stało się symbolicznym kamieniem węgielnym, na którym zbudowano opresyjne, zakłamane, obrzydliwe państwo. Prawo i Sprawiedliwość wyrządziło Polsce, wiele szkód i wiele krzywd. Jednak największą krzywdą, jakiej Polsce wyrządził opętany nienawiścią starzec Jarosław Kaczyński jest kłamstwo smoleńskie. Być może ten szubrawiec Jarosław Kaczyński, za kłamstwo smoleńskie nie zostanie osądzony za swojego życia. Osądzi Go jednak historia. To on był głównym twórcą religii smoleńskiej, która na wiele lat podzieliła Polaków. Kłamstwo smoleńskie to wielka zbrodnia dokonana na polskim narodzie.  Historia mu tego nie zapomni! Historia Go osadzi. Historia osądzi jego i smoleńskie miesięcznice, które stały się miejscem poniżania tych Polaków, nie podzielających szaleńczej wizji świata Jarosława Kaczyńskiego.

Katastrofa smoleńska, splot okoliczności, który doprowadził do smoleńskiego wypadku lotniczego dokładnie opisany został z raporcie Komisji Millera.  Reżimowi PiS, tej bandzie kłamców i złoczyńców nigdy nie udało się podważyć, ani jednego słowa z raportu Millera, nie udało się podważyć ani jednej kropki, czy przecinka.  Naczelny kapłan smoleńskiej religii, pospolity wariat i świr, albo rosyjski agent, Antoni Macierewicz dokonywał wielu zabiegów, aby udowodnić coś, czego udowodnić się nie da. Prace Jego, tak zwanej Podkomisji zakończyły się totalną kompromitacją. Komisja złożona z międzynarodowych kłamców i kretynów, w tym z kretynów polonijnych, z Polski salwowała się ucieczką. Naczelny kapłan smoleńskiej religii, przez 10 lat bredził o wybuchach i innych cudach. Za kłamstwo smoleńskie Jarosław Kaczyński wraz z ze świrem Antonim Macierewiczem winni odpowiadać karnie i trafić do więzienia. Tam jest ich miejsce.

Uporczywe kłamstwo smoleńskie PiS doprowadziło do sytuacji, w której tragiczny wypadek lotniczy, do którego nie musiało dojść, gdyby przestrzegano elementarnych procedur, stał się przedmiotem drwin.  Widząc pisowską bandę kłamców z Kaczyńskim, Błaszczakiem, Dudą, Macierewiczem, Brudzińskim na czele, odmawiam uczestnictwa w tym zbiorowisku łajdaków! PiS doszedł do władzy na trumnach smoleńskich. Przez te minione lata ludzie PiS ubliżali swoim przeciwnikom politycznym, iż czegoś tam, rzekomo w sprawie katastrofy czegoś tam nie, zrobili. Kłamstwo smoleńskie stało się maczugą do okładania tych, którzy nie podzielali, kłamstw smoleńskiej religii. Kłamstwo to stało się także ich klęską. PiS nawet nie potrafił sprowadzić do Polski wraku roztrzaskanego samolotu. Ich dyplomacja zawiodła. W 10 rocznicę katastrofy, można zapytać, gdzie jest wrak! Nieudaczniku, naczelny polski kłamco Jarosławie Kaczyński!

Wasze zakłamane obchody powodują odruch wymiotny. Od 10 lat uprawiacie nekrofilię związaną pamięcią o ofiarach, tego niepotrzebnego wypadku lotniczego, w którym zginęło wielu szlachetnych ludzi, nie tylko z zakłamanego, łajdackiego PiS. Dzisiaj jak w telewizji widziałem te obchody, widząc jak składacie wieńce, widziałem zbiorowisko pisowskiego łajdactwa.   Heraklit Starożytny grecki mędrzec mawiał, iż „wszystko płynie”. Władza PiS także przeminie, jak woda w Wiśle. Nie zdziwię się jak pomnik Lecha Kaczyńskiego, pamięci którego jego brat Jarosław, wyrządził wielką krzywdę, skończy tak, jak pomnik Saddama Husseina w Bagdadzie. Na takie rozwiązanie PiS ciężko pracuje! Spokojny jestem, iż historia sprawiedliwie osądzi tę bandę kłamców, szkodników, pospolitych, z Prawa i Sprawiedliwości, partii, która z prawem i sprawiedliwością nie ma nic wspólnego!

Andrzej Jarmakowski

wideo 2: AP Archive


1 Komentarz

  1. Pozwalam sobie bezczelnie zauważyć że tzw.ścieromicrophone bedzie miał zupełnie inne zdanie na wzmiankowaná okoliczność.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: