Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Elżbietę Chojnę – Duch

0
653


Od dawna wiemy, że pisowskie komisje śledcze niczego nie ustalają, są ciałami o politycznym charakterze. Ciekawie działa  Komisja d/s VAT. Komisje PiS-u przesłuchują tylko niektórych świadków, a innych boją się wzywać przed  oblicze komisji. W Komisji d/s VAT Komisja boi się wezwać na świadka Mariusza Kamińskiego.

W trakcie konferencji prasowej w parlamencie poinformowano o złożeniu w prokuraturze wniosków o możliwości popełnienia przestępstwa przez koronnego pisowskiego świadka w sprawie VAT Elżbietę Chojnę Duch.

Detale dotyczące przestępczej działalności na nagraniu konferencji prasowej. Jest także o wakacjach na Seszelach i innych ciekawych rzeczach.

Oczywiście naiwnością byłoby sądzić, że pisowska prokuratura podejmie jakiekolwiek działania w celu wyjaśnienia sprawy. Instytucje państwa PiS z prokuraturą na czele tworzą parasol ochronny nad działaczami PiS, dbają o ich bezpieczeństwo, a nie wyjaśnianie ich przekrętów.

Dodajmy jeszcze, że Podkomisja Macierewicza, twór komiczny, wezwał ana przesłuchanie Cezarego Tomczyka, który z przygotowaniami wizyty w Smoleńsku nie miał nic wspólnego. To już przejaw pisowskiej paranoi, Wezwanie Tomczyka ma charakter absurdalny.

Foto: Gazeta Polska

Wideo:@Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: