Wyjątkowo ordynarna propaganda

8
731

Od dawna wiadomo, że telewizja Kurskiego,  tak zwana telewizja publiczna, to nic innego jak narzędzie ordynarnej propagandy, chamskiej, prymitywnej. Jej twórcy wierzą, że kłamstwo wypowiedziane 100 razy stanie się prawdą. Tak były w III Rzeszy, gdzie propagandą zajmował się: Paul Joseph Goebbels. To on stworzył zasadę, iż kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawda. Niestety polonijne media w Chicago, od dawna działają w myśl tej nazistowskiej zasady. Media stały się takim narzędziem propagandy totalnej. Już nie tylko program Łucji Śliwy nadawany ze stacji Związku Narodowego jest miejscem takiej faszystowskiej wręcz propagandy. Obecnie, ze Śliwą momentami próbuje się ścigać stacja 1300 AM nadająca też w paśmie 104.7 FM. Do standardów Goebbelsa nawiązuje na przykład komentator Jan Sordyl.

Całkowitą szmatą nie nadającą się do czytania stał się Dziennik Związkowy. Z kolei stacja 103.1 FM także należąca do Związku Narodowego Polskiego stała się zupenie nijaka. Polonijne programy radiowe to bardzo często audycje przygotowywane przez idiotów dla idiotów. Dla nas te dwie minuty z TVP nie są niczym nowym, z taką beznadziejną propagandą, w naszej opinii,  mamy w Chicago, do czynienia każdego dnia. Ja ze swojej strony robię jedno, nie korzystam z usług firm ogłaszających się w tych polonijnych mediach. Pomijam już robienie z ludzi idiotów i wciskanie im rozmaitych produktów. Polonijne media, 103.1 FM jak i stacja 1300 AM stały się stacjami propagandowych gnid polonijnych.  Na przykład zaś Dziennik Związkowy publikuje felietony niejakiego Grzegorza Ziemkiewicza, znanego ze swoich antysemickich poglądów.

A swoją drogą, pokazuje to, jak bardzo PiS boi się Donalda Tuska.

Foto: The Times of Israel

Wideo: @Zbyszek G

8 Komentarze

  1. Coś mi się wydaje, że A.Jarmakowski już dawno nie zaglądał nawet na stronę internetową DZ. Felietonów A.Ziemkiewicza już tam nie ma od dłuższego czasu. Polonijnego radia nie słucham i nie korzystam z biznesów ogłaszających się na stronie PfP, bo uważam, że PfP ma także swój udział w ogłupianiu Polonii i zajmuje w wielu sprawach stanowisko antyamerykańskie.

  2. A ja mam pytanie, w Polsce nie mieszkam i dawno tam nie byłem. Co to jest TVP info? Czy te “2 minuty” to jest fragment programu nadawanego obecnie w TV publicznej, czy państwowej ? W tzw. TV Kurskiego ? Co to za program ? Dziennik telewizyjny ? Ostatecznie to może być fragment z jakiegoś kabaretu. Myśle, że P. Jarmakowski mógłby to bardziej klarownie przedstawić.

  3. To fragment programu telewizji Kurskiego, tej pisowskiej szmaty. w tej telewizji inna szmata PANI Ogrek, czy jak jej tam.

  4. W filmie pokazano rzeczywiście program “satyryczny” … taka ciekawostka… prowadzi go ,”nawrócona” na PISizm kandydatka dawnych komunistów na urząd Prezydenta. Program jest mało śmieszny a pokazany klip był elementem propagandy rządu. Propaganda ta jest wyjątkowo prymitywna.

    • Mnie ten program odrzuca siłą wielką, gdy tylko przypadkiem na niego trafię. A te dwie panie w szczególności. Smutne jest to, że jest tłum, któremu się to podoba.

  5. Pozdrawiam całą Polonię w Ameryce i na całym świecie. Smutne jest to, że tak duże poparcie ma pisowski reżim wśród Poloni. Ale co się dziwić, służby rosyjskie przez lata starannie inwigilowały Polonię… Pamiętajmy, że pis realizuje wszystkie zamierzenia Putina. Rząd pisu kupuje ogromne ilości węgla w Rosji; rozbija Unię Europejską; zniszczył polskie siły zbrojne; skłócił nas ze wszystkimi sąsiadami, w tym głównie z Niemcami i z Ukrainą; niszczy państwo prawa, depcze standardy i procedury; niszczy kolejne urzędy poprzez wyrzucanie ekspertów i specjalistów, a zatrudnianie rodzin, kochanek i kochanków za kilkakrotnie większe pieniądze. Stadniny koni arabskich były prorocze- wyrzucono światowych specjalistów, a zatrudniono na ich miejsce laików, dyletantów

  6. Sylwester urządzany przez pisowską Kurwizję (skrót od: Kurskiego Telewizja) w Zakopanem to totalna klapa, bo nikt ze znanych artystów nie chciał uczestniczyć w tym przaśnym widowisku i piosenek rodem z remiz strażackich: umpa-umpa, łupuc-cupu prezentowanych przez rzępołów: Zenka i Sławka-Sławomira z discopolo. Poziom i repertuar jak na najgorszej “chamówie”. A pani Ogórek to wybranka Milera (z SLD), miała być prezydentem Polski, tylko lala nic nie gadała (naprawdę!). Teraz “słodka idiotka” bryluje w TVP Info (to taki trzeci program TVP). Ma proste zadanie: Tusk jest zły i opozycja jest zła. Proste?! To zdanie ma powtarzać. Dziennik Związkowy czegoś się przestraszył i dostał wytyczne, żeby nie publikować komentarzy internautów. Chyba sponsor musiał wykonać telefon i Ala popuściła ze strachu, nie wspomnę o Tomku i Ewie. Franek wie, kto mu w żłób sypie. Nie wiem jakim cudem człowiekiem Roku w rozkroku został Niemczyk? Czyżby frędzel “śliweczki”?

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: