W przyszłym roku wrócą podwyżki cen energii. Będą bardzo wysokie

1
228

90 procent odbiorców końcowych nie płaci ceny za energię wyższej niż w 2018 r. W Sejmie zakończyła się burzliwa dyskusja na temat nowelizacji ustawy o cenach energii.

Nowelizacji było kilka: – Nawet najtrudniejsze regulacje na rynku energii są do przeżycia, jeżeli są przewidywalne, są przyjmowane w sposób przejrzysty i klarowny, tego przy cenach energii niestety zabrakło – mówi w rozmowie z MarketNews24 Wojciech Jakóbik, red.nacz. BiznesAlert.pl.

Do końca roku nie będzie podwyżek dla odbiorców indywidualnych i samorządów. – Jednak w przyszłym roku podwyżki będą wysokie, nawet kilkudziesięcioprocentowe, tego nie da się uniknąć bo ceny energii rosną w całej Europie – wyjaśnia W.Jakóbik.

Foto: wmp.pl

Wideo: @MarketNews24

1 Komentarz

  1. My w ramach restauracji budżetu domowego i nowoczesnych norm żywienia powierzyliśmy prowadzenie gospodarki mojego domu sąsiadce z drugiej ulicy, zyski były widoczne od razu, sprzedałem wszystkie garnki, talerze, i kuchnie, zysk był oczywisty, poszliśmy z rodzina do restauracji i zabawiliśmy sie. Dziś tylko jest problem ze ta sąsiadka podnosi ceny, i nie zawsze nas stac na obiad, ale często jemy co drugi dzień, i jakoś dajemy radę.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: