Układ Kaczyńskiego

2
154
Jak wygląda układ Jarosława Kaczyńskiego? Pokazuje to tablica ,z którą w Sejmie zaciekle walczy Prawo i Sprawiedliwość! Tablica jest takim wyrzutem,manifestacją Prawdy, która za bardzo w oczy kole. Trzeba ją aresztować. Ludzie PiS zapomnieli, jakże słuszne powiedzenie Napoleona Bonaparte: “iż prawda nie obraża”. Prawda jednak byt w oczy kole. Trzeba więc aresztować prawdę. Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę, iż w obecnej rzeczywistości, nie ma szans na to, aby prokuratura zajęła się sprawą układu Jarosława Kaczyńskiego.  Prokuratura w Polsce nie jest w stanie zająć się sama zająć się aferą, musiałaby bowiem zająć się sama sobą i swoim szefem Zbigniewem Ziobrą., który potajemnie ukradkiem spotyka w Alei Róż w Warszawie z Jarosławem Kaczyńskim. W sprawie układu Kaczyńskiego państwo polskie nie jest w stanie działać. Prokuratura stała się związkiem przestępczym, zajmującym się ochroną przestępczych  działań podejmowanych przez polityków z partii, jak na ironię nazywaną Prawem i Sprawiedliwością. Przecież ABW i inne  Agencje musiałaby działać przeciw swoim szefom, wszyscy oni pracowali w „Srebrnej”. Wczoraj wywiadu stacji TVN udzielił premier Mateusz Morawiecki. Była to obrażająca ludzką inteligencję, opowieść bajkopisarza. Słuchacze doskonale wiedzą, że Morawiecki kłamie w żywe oczy.  Niektórym słuchaczom jednak się to podoba, świat jest dla nich zbyt skomplikowany, aby szukali jakiś odpowiedzi. Zadowalają ich slogany wypowiadane przez bajkopisarza Morawieckiego. Zwalnia ich to z myślenia i z poszukiwania odpowiedzi. Kliknij w wideo, one działa. Domagam się, aby po zmianie władzy, po odsunięciu Prawa i Sprawiedliwości od władzy, sprawa ta została dogłębnie zbadana, a winni zostali  surowo ukarani.  Na razie czeka nas kabaretowa walka o tablicę w Sejmie. To ją zabiorą, PO zrobi sobie następną i tak trwać będzie ta zabawa w kotka i myszkę. Foto: Polsat News Wideo: @Zbyszek G Andrzej Jarmakowski

2 Komentarze

  1. O tym właśnie powinniśmy mówić o Układzie Kaczyńskiego, a raczej o sitwie Kaczyńskiego ! PiS mając swoją “reżymową szczekaczkę” TVP 1, 2, Info, czyli Kurwizję (Kurskiego Telewizję) z góry narzuconymi tematami, odciąga od ujawnionych afer: afery Wieżowców na Srebrnej, afery Glapińskiego z przejęciem banku. Dlaczego pisowcy najchętniej występują w Polsacie i TVN? Wiedzą, że TVP -reżymową szczekaczkę ludzie nie chcą oglądać ! Nie dość, że TVP okłamuje, to jeszcze pisowcy nie wychodzą ze studia w Polsacie czy w TVN, np. premier wygłasza co chwila tam “swoje racje”. Niech wygłasza w kurwizji ! To plan Bielana: opanować wszystkie media i wygłaszać tam tylko pisowski pogląd, pisowską rację. Jeżeli 3/4 opinii w mas-mediach wygłaszają pisowcy, to oni NARZUCAJĄ TEMAT DYSKUSJI w przestrzeni publicznej. A przecież pisiory jak ognia będą unikać tematu związanego z prezesem, aferami i ZA WSZELKĄ CENĘ będą “przykrywać” to tematami emocjonalnymi w rodzaju “kontrowersji światopoglądowych”. Podejmowanie tematów narzucanych przez PiS to idiotyzm, ślepota polityczna w której bierze udział tzw. poleznyj idiot (pożyteczny idiota). Nie mówmy o aferach o tym, że marionetki prezesa dają dyla do Brukseli, że minister Zalewska prowincjonalna nauczyciela, rozłożyła szkolnictwo, że szykują się strajki nauczycieli. Mówmy tylko o tym, o czym chce mówić prezes i jego manipulatorzy od kłamstw. Nie mówmy o powiązania Kaczyńskiego, sitwie pokazanym na banerze w Sejmie. Mówmy na tematy podsunięte przez pisiorów. Tego właśnie chce prezes. Nie dajmy się zwieść i ogłupić. Zasada powinna być prosta i jasna. Pisowcy macie swoja reżymową telewizję -to wypierdalać do niej ! Telewizje niepaństwowe (czytaj: nie pisowskie!) powinny zapraszać przede wszystkim opozycję, ludzi sprzeciwiającym się reżymowi. Jednak jest coś na rzeczy w tym, że prezes Kaczyński podobno dogadał się z Solorzem (Polsat) i w tym, że pisowcy “złagodnieli” w stosunku do TVN-u, w zamian za występy w tej stacji. Już nie ma ataków na TVN przez pisiorów!? Opanować media-to nie tylko leninowska zasada, ale każdego reżymu.

  2. Rano włączyłem telewizor (12 marca 2019). TVP 1 jakiś film, na TVP 2 też, a TVN transmituje wystąpienie chciwej baby, byłej premier “nam się należy” Broszki. To samo w Polsacie – promocja Beaty Szydło !!! Zastanawiam się po której oni (TVN i Polsat) są stronie?

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: