Skandaliczne słowa senatora faszysty

0
406

W mediach sporo komentarzy dotyczących słów senatora Grzegorza Biereckiego, o konieczności oczyszczeniu Polski z osób, które nie są godne tego, aby być członkami naszej wspólnoty. To słowa skandaliczne. W wieku XX w imię ideologii, kierującej się, między innymi takimi wskazaniami, oczyszczano narody z ludzi innych narodowości, co doprowadziło do potwornych zbrodni.  Niech senator Bierecki zdefiniuje o kogo mu chodzi i z kogo konkretnie, pragnie on oczyścić Polskę? Kogo pragnie wyrzuć z Polski na przykład z paszportem w jedną stronę.

Trzeba tutaj bardzo jasno powiedzieć, iż to właśnie takie słowa, senatora Biereckiego, czy brednie Jarosława Kaczyńskiego o imigrantach roznoszących choroby, tworzą język nienawiści. Potem prezes Kaczyński, dziwi się, że ktoś nazywa jego i jego kompanów faszystami.

Na całym świecie, każde ugrupowanie polityczne po takiej deklaracji, natychmiast wyrzuciłoby autora, ze swoich szeregów. Jeżeli PiS tego nie uczyni. Znaczyć będzie, że podpisuje się pod tymi stwierdzeniami.

Politycy Koalicji Europejskiej zdają sobie sprawę, iż prokuratura pod kierownictwem Zbigniewa Ziobry, nie podejmuje takich spraw, stanowi parasol ochronny dla przestępczych działań Prawa i Sprawiedliwości. Mimo to złożone zostanie symboliczne zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 256 Kodeksu karnego: dotyczącego propagowania faszyzmu i komunistycznego totalitaryzmu.

Senator Bierecki broni się twierdzi, że nie znamy kontekstu wypowiedzianych słów. Kontekst jest taki: słowa te wypowiedział funkcjonariusz publiczny, w trakcie oficjalnej państwowej uroczystości, zaś z tyłu stał żołnierz. Birecki haniebne słowa, wypowiedział a asyście Wojska Polskiego. Towarzyszyło mu wielu polityków PiS. Jakoś im to nie przeszkadzało. Zaczęli wypowiadać się na ten temat, gdy udostępniono film z haniebną wypowiedzią senatora.  To skandal, aby politycy w Polsce, w kraju tak ciężko doświadczonym przez zbrodnicze ideologie, publicznie głosili takie poglądy.

Wypowiedzi takie kompromitują Polskę na arenie międzynarodowej. To skandal, aby politycy w Polsce, w kraju tak ciężko doświadczonym przez faszyzm, głosili poglądy faszystowskie. To upokarzające dla narodu polskiego dla pamięci ofiar faszyzmu i komunistycznego totalitaryzmu.

Pamiętajmy także, iż Bierecki to sprawca afery SKOKÓW, polityk odpowiedzialny za największą aferę finansową  III RP .

Wideo: @Platforma News

Wideo: Wiesław Trąmpczyński

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: