Rydzyk apeluje o pomoc w walce z masonerią i liberałami

1
443

Polski Kościół katolicki aktywnie włącza się w kampanię wyborczą. Toruński biznesmen, Tadeusz Rydzyk wydał apel do swoich zwolenników, apelując o pomoc w walce z liberałami i masonerią. Czego obawia się redemptorysta? Wydał on specjalne pismo, w którym apeluje do rodziców i młodzieży o walkę z „walcem lewicy”, który obecnie roztacza się na cała Europę. Zdaniem Rydzyka, sytuację można jeszcze sytuację zatrzymać. Walec lewicy sunie bardzo mocno. Słowa dyrektora Radia Maryja odnosiły się do dyskusji, która dotyczyła karty praw LGBT, jaka przetoczyła się przez Polskę.

Zdaniem duchownego, fakt, że taka dyskusja rozpoczęła się w Polsce, wynika ze zniszczenia moralnego w Europie, które zaczyna  też być widoczne w naszym kraju. Rydzyk przypomniał, iż żyjemy w czasie szczególnego niszczenia Kościoła katolickiego. Kościół atakowany jest przez media, uczelnie, szkoły.

Ten walec – bardzo toczy się także przez Polskę. Rydzyk przekonuje, iż odpowiedzialna za to jest masoneria, która pochłonęła już Europę, a teraz chce pochłonąć Polskę. Rydzyk przekonuje, że walkę z masonerią, trzeba rozpoczynać od przedszkola. W kazaniach rozpocznie więc więc poszukiwanie masonów, odpowiedzialnych za wszelkie zło.

Oczywiście powiedzmy sobie szczerze. Rydzyk, strasząc Polaków masonerią, pragnie zmobilizować elektorat PiS przed wyborami europejskimi.  PiS postanowił toczyć kampanię wyborczą, w oparciu o spory światopoglądowe, strasząc Polaków, otwartą Europą. Wrogiem nie będzie już imigrant, ale homoseksualista. I co na to Biedroń, też będzie opowiadał dyrdymały, iż to nie jego konflikt?

Być może PiS opowiadając o androny o masonach, pragnie przykryć aferę ‘Srebrnej”. Adwokaci austriackiego biznesmena przypominają, iż w sprawie zgromadzono już tyle materiału, że pozwala on na postawienie zarzutów Jarosławowi Kaczyńskiego.

Z drugiej strony wierzyć się nie chce, iż dzisiaj można straszyć masonerią.

Foto: Nueva Tribuna

Wideo: @Dieta i Odchudzanie

1 Komentarz

  1. napewno nie bede sluchal tego zlodzieja ,jestem jednym z tych ktorzy kupili cegielki od rydzyka na ratowanie Stoczni Gdanskiej a to bydle wszystkie nie swoje pieniadze ukradl ,

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: