Rafał Trzaskowski odpowiada Kaczyńskiemu

12
1426


Jeszcze niedawno PiS straszył Polaków widmem najazdu na Polskę milionów imigrantów – brakiem bezpieczeństwa, gwałtami i chorobami. W rzeczywistości chodziło o pomoc kilku tysiącom kobiet i dzieci (tymczasową pomoc humanitarną). Dziś opowiada bzdury o rzekomych planach deprawowania dzieci. W rzeczywistości chodzi o rozmowę o tolerancji – żeby chronić naszych współobywateli przed mową nienawiści, zastraszaniem i linczem. Uczyć dzieci, że słowa ranią, a w internecie nie ma anonimowości. Zaś wszystkie rewelacje o „lekcjach masturbacji” są zwykłym, cynicznym oszczerstwem.

Przez swoje tępe działania w polityce zagranicznej PiS niszczy nasze relacje z Niemcami, Ukraińcami, Żydami, a także z większością państw Unii Europejskiej. Rząd wywraca do góry nogami życie naszych dzieci, żeby napisać nową wersję historii, w której prawdziwym bohaterom wyznacza się role statystów.

Na swoje kampanie nienawiści i manipulacji, podlane ksenofobicznym jadem, rządzący wydają miliardy z naszych podatków.

W szaty obrońców tradycyjnych wartości, w szaty obrońców moralności, w szaty obrońców rodziny stroją się hipokryci o mentalności Kalego, dla których własne skandale, łapczywość, agenci bezpieki, uwłaszczenie na majątku komunistycznym, są jak najbardziej usprawiedliwione, bo pomagają w próbie przeorania naszych umysłów.

Jakie trzeba mieć kompleksy, żeby obawiać się o nasze wartości narodowe, o siłę naszej tożsamości i tradycji? W rzeczywistości nasza tożsamość i duma z bycia Polakiem wzmacnia się w kontakcie z innym światopoglądem oraz innymi wartościami, a nie w utopijnej izolacji w kokonie jedynie słusznych poglądów.

A najgorsze jest to, że to właśnie takie działania, obliczone na szczucie Polaków przeciw sobie, sianie zwątpienia i nienawiści, prowadzą do naruszania naszej narodowej wspólnoty, niszczą kapitał społeczny i podważają nasze wzajemne zaufanie. A bez silnych, niezależnych instytucji, bez szacunku i zaufania nigdy nie będziemy silni na miarę naszych możliwości, marzeń i aspiracji.

Właśnie dzięki tak prowadzonej populistycznej, cynicznej i nieprawej polityce, temperatura sporu w Polsce jest tak nieznośnie wysoka. Właśnie dlatego z maili i mediów społecznościowych wylewa się szambo chamstwa, nienawiści i gróźb, właśnie dlatego z poczty wyjmujemy kule karabinowe.

Ale się jeszcze przeliczycie. Bo nawet Wasi zwolennicy często mają tego dość.

W ostatnich dniach często dostaję pytania – Rafał, po co Ci to? Czy na pewno dobrze skalkulowałeś? Czy Twoje działania się opłacą? No więc nic nie skalkulowałem. Po prostu wierzę, że tak trzeba. Tego mnie nauczył dom rodzinny – katolicki i patriotyczny. Tego nauczyła mnie dobra, publiczna szkoła i mądrzy nauczyciele (tak, tak – za komuny).

Rafał Trzaskowski

źródło: facebook.com

Foto: Business Insider

12 Komentarze

  1. Brawo Panie prezydenci Rafale Trzaskowski, riposta w kierunku Pis trafiona w dziesiątkę. Tak trzeba, prawdą Pis się pokona. Kłamstwo i hipokryzja, bezczelność i pazerność będzie ich porażką.

  2. Oczywiście Trzaskowski dał pretekst pisowcom do ataku na dewiantów. Taki poszedł przekaz we wszystkich stacjach telewizyjnych. Po prostu Trzaskowski zamiast zająć się Wieżami na Srebrnej zaczął się bawić w światopoglądowca i wydaje bezsensowne z punktu widzenia Prawa jakieś deklaracje dla szkół, chociaż nie ma do tego prawa, prawa do wprowadzania programów edukacji w szkole. Idiota. A teraz pisory mają pożywkę, że Trzaskowski chce przedszkolaków uczyć masturbacji. A Kaczyński na tej kretyńskiej deklaracji zbija kapitał i odwraca uwagę od pisowskich afer. To nie siła PiS-u trzyma ich przy władzy, a bezmyślność opozycji.

  3. Super p. Rafale tak trzymać bo gdyby było w naszym społeczeństwie więcej tolerancji i miłości to było by cudownie

  4. PS. Wy naprawdę jesteście bezmózgowcy, czy tylko takich udajecie? Jeżeli PiS, tzn. prezes powie, że 2+2=4 … to wy od razu zaprzeczycie i powiecie, że to 3 albo 5? To idiotyzm mówić wszystko na :NIE ! … nie podając sensownych argumentów. I dlatego PiS wygrało wybory i ma się dobrze, bo oponenci to kretyni.

  5. Deklarację Trzaskowskiego uważam za wążną i potrzebną. PiS tę batalię już przegrywa i przegra. Odmienność seksualna nie ejst dewiacją. Właśnie o tolerancji mowa

  6. To jest Polska (katolicka Polska-sic!) nie USA. Biały monolit z 5 milionowym napływem prawosławnych i grekokatolików z Ukrainy. PiS już wygrało tę batalię. Najważniejszy przekaz w TV (TVP, TVN, Polsat) to…masturbacja 4 latków proponowana (czytaj zatwierdzona) przez Trzaskowskiego. Trzeba zrozumieć, że Kaczyński to mistrz kłamstwa, oszustwa i manipulacji.

  7. Wyniki wyborów tego nie pokazują. Deklaracja Trzaskowskiego jest potrzebna i dobra, popieram. Zresztą Biedroń wprowadzil ją w Słupsku i nic złego się nie stało. Paweł Adamowicz maszerował na czele Marszy Równości. Polska się zmienia.

  8. Proszę sobie wyobrazić, że do USA które liczy ponad 325 mln.ludności, w ciągu ostatnich kilku lat przyjeżdża i osiedla się 26 milionów młodych Polaków, w tym do Chicago ok.200 tys. młodych Polaków /20-40 lat/. Czy USA zmieniłoby się? Czy samo Chicago też by się zmieniło, z napływem 200 tys. młodych Polaków? We Wrocławiu 10% ludności-to Ukraińcy. Nie zapominajmy, że Ukraińcy (Rosjanie, Białorusini) obyczajowo dl Europejczyków to ortodoksy, nie tolerancyjni pod względem rozwiązłości seksualnej i dewiacji. Trzaskowski niepotrzebnie chlapnął, zrobił coś, co przyniosło korzyść PiS-owi. Jeżeli opozycja robi tylko słuszne rzeczy, to dlaczego przegrywa? Trzeba zrozumieć, co chcą Polacy !

  9. A teraz PiS ma pożywkę, że opozycja a konkretnie Rabiej z Nowoczesnej chce parom homoseksualnym dawać dzieci na wychowanie. Nie dość, że zboczony – to jeszcze kretyn. Kolejny raz opozycja przegra wybory. Idę o zakład !

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: