Pytania do Jarosława Kaczyńskiego

0
272


Grzegorz Schetyna zadał kilka fundamentalnych pytań Jarosławowi Kaczyńskiemu. Polacy przez wiele lat ponosić będą konsekwencje błędnych decyzji podjętych przez minister Annę Zalewską. Zalewska doprowadziła do kryzysu w systemie polskiej oświaty, do największego strajku nauczycieli po 1989 roku.

Pytania lidera Koalicji Europejskiej dotyczą także rozbrojenia polskiej armii i sytuacji w MON.

I wreszcie pytania dotyczące kłamstwa smoleńskiego PiS. To największe kłamstwo w wolnej Polsce. Od siebie powiem tak, iż katastrofa smoleńska spowodowała powstanie całego przemysłu pisowskiego kłamstwa dotyczącego, smoleńskiej katastrofy. Przez lata katastrofa dostarczała paliwa na szczucie jednych Polaków na drugich. Wierutne pisowskie kłamstwo smoleńskie, było politycznym paliwem PiS, wokół kłamstwa budowano swoją chorą narrację. W każdym normalnym kraju ludzie na taką skalę posługujący się kłamstwem, byliby  usuwani z życia publicznego.

Posłuchajmy pytań Grzegorza Schetyny do Jarosława Kaczyńskiego. Czy przywódca Prawa i Sprawiedliwości zdobędzie się na odwagę, aby odpowiedzieć na te pytania? Zobaczymy.

Foto: Super Express

Wideo: @Platforma Obywatelska

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: