Protest rolników w Warszawie

0
71


Dzisiaj w Warszawie miejsce miał protest w Warszawie. Rolnicy zablokowali centrum stolicy, palili opony, wysypywali jabłka, mieli ze sobą zamordowaną świnię.  Rolnicy krytykowali politykę rządu, wskazywali, że hodowla wieprzowiny, czy jabłek jest nieopłacalna. Domagali się poprawy ekonomicznych możliwości rolnictwa.

Media informują, iż policjanci zatrzymali osiem osób biorących udział w proteście rolników na pl. Zawiszy w Warszawie. W stosunku do trzech – kierowców busów – policja chce kierować do sądu w trybie przyspieszonym wnioski o ich ukaranie – poinformował dziś asp. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji. Oczywiście policja nie wykazuje takiej gorliwości w ściganiu na przykład pisowskich przestępców, lub narodowych faszystów, korzystających z ochrony organów państwa PiS.

Minister Spraw Wewnętrznych uważał, iż protest jest polityczna chuliganerią.  Biorąc pod uwagę młodość ministra Brudzińskiego, możemy powiedzieć, iż minister jest ekskpertem w dziedzinie chuligaństwa, sam zajmował się gangsterką i złodziejstwem.

Wideo 1: @Gostyn24TV

Foto: MSN.com

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: