Pisowskie kłamstwo i hipokryzja

1
151


Prawo i Sprawiedliwość jest partią oblaną hipokryzją i kłamstwem. Kłamstwo z polityków PiS wychodzi w każdym momencie działalności tej formacji.

Oczywiście Prawo i Sprawiedliwość przerażone było rozmiarami społecznej reakcji na film braci Sekielskich. „Tylko nie mów nikomu”. Widząc rozmiary reakcji Prawo i Sprawiedliwość, poczęło nerwowo majstrować w Kodeksie Karnym.  Ubierając się szaty groźnego szeryfa, naczelny polski nieudacznik prawny, Minister Niesprawiedliwości Zbigniew Ziobro grzmiał o zaostrzeniu kar za pedofilię. Tymczasem problemem nie jest wysokość kar, ale to, iż Kościół katolicki stworzył instytucjonalny system ochrony pedofilów w sutannach i o tym na dobrą sprawę jest film Sekielskich, o tym od wielu lat mówi „Fundacja Nie „Lękajcie się”.

Oblany kłamstwem prezes PiS Jarosław Kaczyński mówi o poparciu dla projektu poparcia dla Komisji, która zbada zjawisko pedofilii, nie tylko wśród Kościoła. Tymczasem, jeżeli zdarzył się pedofil wśród murarzy dajmy na to, to nie istniał system przenoszenia murarza z budowy na budowę. Nie istniał system umożliwiający działania murarza przez lata całe. Dzięki postawie wielu biskupów , jak i zmowie milczenia, system taki istniał w Kościele katolickim. Dzięki temu pedofile w sutannach mogli przez lata, nawet dekady całe pastwić się nas swoimi ofiarami.

Propozycje PiS zmierzają do rozmycia sprawy i zamiecenie jej pod dywan. Istnieje w Polsce sojusz Kościoła i PiS. Wielu księży jest pisowskimi  komisarzami do spraw propagandy. W salach parafialnych odbywają się spotkania z kandydatami PiS, na parafialnych płotach wiszą plakaty wyborcze polityków PiS.

Dlatego partia Jarosława Kaczyńskiego działa tak, aby niczego w tej materii nie zmienić, aby jedynie pozorować działania, może sprawa przycichnie, może ludzie zapomną.

Istotę zagadnienia ujęła posłanka  Scheuring-Wielgus od lat zajmująca się tym tematem, przypomnijmy jej wystąpienie, z burzliwej sejmowej debaty.Aby temat rozmyć  warto także obrzucić błotem konkurentów, może coś do nich coś się przylepi. Może więc łajdak intelektualny, naczelny pajac  państwa PIS,  Patryk Jaki wykrzykiwać zupełnie fałszywe oskarżenia pod adresem PO. Niech sobie krzyczy, nikt już tego palanta nie traktuje poważnie.

Foto: Tysol.pl

Wideo: Zbyszek G

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: