Państwo PiS organizacją przestępczą

4
2781


Znikają dowody w bardzo ważnych sprawach. W sprawach dotyczących ginięcia dowodów zaangażowane są instytucje państwa zajmujące się teoretycznie wymierzaniem sprawiedliwości. Znikają dowody w sprawie wypadku drogowego  Beaty Szydło. W dzisiejszej Polsce cały aparat państwa wystąpił przeciwko młodemu kierowcy Fiata, który ucierpiał w wyniku kolizji z rządową kolumną, która wiozła Beatę Szydło. PiS nie przyzna się do błędu, woli zniszczyć młodemu człowiekowi życie. Nie chodzi tylko o ten wypadek. Giną dowody w o wiele poważniejszych sprawach. Nagle nie ma dowodów,  gdzieś wyparowały nagrania z podkarpackiej agencji towarzyskiej. Dowody zniknęły.

Dowody tak samo znikały w  sprawie Igora Stachowiaka.  Zresztą cała sprawa Stachowiaka to wielki skandal prawny. Policjanci odpowiadali jedynie za przekroczenie uprawnień, nie zaś za morderstwo. Co więcej, bezczelne państwo PiS, czujące się bezkarne, postawiło zarzuty obywatelowi, które nagrał moment aresztowania Stachowiaka telefonem komórkowym.

Ginęły dowody w sprawie Amber Gold, jak i sprawie afery PCK, z darowiznami rzekomo przekazywanymi na Caritas. Przykładów z ginięciem dowodów, w sprawach gdzie zaangażowany jest aparat władzy, dowodów jest całe mnóstwo.

Pisowski  aparat władzy staje się organizacją przestępczą chronioną przez instytucje państwa. Bezczelni politycy PiS rozbijają się swoimi kolumnami po kraju, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności , za spowodowane wypadki, jak trzeba będzie dowody zginą, nic nikomu się nie udowodni.

Angażowanie aparatu państwa do tego procederu, powoduje, iż państwo ze swoimi instytucjami staje się organizacją przestępczą.

W Polsce dzieją się straszne rzeczy. Możliwe jest dzisiaj każde kłamstwo, najbardziej absurdalne i niestety póki co, uchodzi ono państwu PiS na sucho.

Można rozpętać w państwowych mediach personalną nagonkę na Rzecznika Praw Obywatelskich, za to tylko, iż przeciwstawił się metodom zastosowanym w trakcie aresztowania osoby podejrzewanej o morderstwo.

Wideo: @Zbyszek G

4 Komentarze

  1. Widzę, że ten temat obchodzi tylko redaktora Jarmakowskiego, bo niezależne media od 3 dni mówią tylko o klapsach dla dziecka i słowach rzecznika Bodnara. Jakie głowy wypowiadają się na ten temat i jaka dysputa trwa…a o “Srebrnej” cisza, gdzie jest forsa z Amer Gold…cisza. Dobrze, że Jarmakowski na posterunku czuwa. 🙂

  2. Potwierdzam ,że to co opisano w w/w artykułach jest prawdą.Chciałabym żeby dotarło do wszystkich Polonusów,że wiadomości głoszone przez prezydenta i rząd obecny to nieprawda.

  3. Nie państwo PiS – tylko partia PiS, która ma we władaniu urzędy państwowe. W wypowiedziach trzeba byc precyzyjny.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: