Niech PiS nie uczy moralności

0
95

Powiem szczerze, zbiera mnie na wymioty, kiedy Jarosław Kaczyński zaczyna mówić o moralności, o uczciwości w polityce.  Na wymioty mnie zbiera, kiedy Mateusz Morawiecki mówi o tym jak kradła poprzednia ekipa. Mówi to premier rządu, którzy toruńskiemu biznesmenowi Tadeuszowi Rydzykowi przekazał ponad 200 milionów złotych z publicznych pieniędzy. Suma ta ciągle rośnie. Złodzieje,  z PiS, pijawki, które przyssały do publicznej kasy i doją ile wlezie, chcą jeszcze pouczać o moralności i uczciwości! Ludzie, którzy sami nie potrafili założyć rodziny poczują publiczność o tym jak rodzina powinna wyglądać ostrzegają przed urojonymi wrogami, którzy ją rzekomo atakują.

W mediach szerokim echem odbyły się wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego na temat rodziny, związku mężczyzny i kobiety, na konwencji PiS w Lublinie.   Kaczyński sam nie ma rodziny, stary kawaler, kryptogej w stanie rozdygotanie emocjonalnego, chce mnie pouczać o moralności. A może moralności uczyć będzie Marta Kaczyńska, miała trzech mężów i trzy śluby kościelne. Dobrze to oddaje hipokryzje instytucji Kościoła katolickiego, zrośniętej z PiS-em, mocnymi więzami. A tak w ogóle to PiS jest partią rozwodników. Znane są przypadki przemocy domowej w rodzinach polityków PiS.

To ostatni ludzie, którzy posiadają jakiekolwiek moral;ne prawo do pouczania kogokolwiek o tym czym jest rodzina. Zobaczcie na długą listę rozwodników pisowskich. I ci ludzie, przybierają niemal duchowne szaty i chcą pouczać o moralności? Niestety nie wykorzystali szansy, aby siedzieć cicho.

Trochę dziwię się opozycji, że boi się nazywać rzeczy po imieniu i spokojnie nie reaguje gdy Morawiecki oskarża politycznych konkurentów o złodziejstwo. Oto szef gangu wyszedł na mównicę kradnąc bez umiaru, krzyczy łapać złodzieje! Pieniądze przekazane Rydzykowi jako zapłata za usługi medialne, to nic innego jak polityczna korupcja, pospolite złodziejstwo!

Wideo: @Zbyszek G

Foto: TVN 24.pl

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: