Kuzyn Kaczyńskiego bronił komunizmu w Polsce

2
344

Nie milkną echa afery spółki „Srebrna” i niedoszłej budowy wieżowców Kaczyńskiego. Media prześwietlają kolejnych współpracowników Kaczyńskiego. Obecnie portal Onet pl, uzyskał informacje dotyczące kuzyna Jarosława Kaczyńskiego Grzegorza Tomaszewskiego. Dziennikarze Onet.pl zwrócili się do Instytutu Pamięci Narodowej, w sprawie dokumentów Toamszewskiego i w odpowiedzi otrzymali pismo, w którym stwierdzono, iż w czasie PRL Grzegorz Tomaszewski zaangażowany był w tajny projekt tworzenia broni dla Ludowego Wojska Polskiego.

Przypomnijmy, iż zgodnie ze znanymi dzisiaj planami ataku na Zachód, Ludowe Wojsko Polskie szturmować miało Danię i Północne Niemcy. Polska otrzymać miała od Sowietów ładunki jądrowe, które miano zrzucać na kierunkach natarcia polskiej armii, na przykład w rejonie Kopenhagi. Wojsko Polskie nie miało prawie żadnej autonomii, podlegało radzieckiemu kierownictwu.

Nie wytrzymują więc krytyki stwierdzania Tomszewskiego, że chciał on unowocześniać polską armię, są absurdalne. Jego tajna broń mogła służyć jedynie, aby skutecznie atakować Duńczyków?

Po panu Kujdzie w zarządzie „Srebrnej”, który był tajnym świadomym współpracownikiem SB, kuzyn Kaczyńskiego, Grzegorz Tomaszewski to kolejny bliski, zaufany komunistycznego reżimu, w otoczeniu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Nie zapominajmy o Barbarze Skrzypek, pracownicy kancelarii tajnej komunistycznego Urzędu Rady Ministrów. Dobrane towarzystwo, sekretarce szefa gabinetu Wojciecha Jaruzelskiego, gen. Janiszewskiego. Ciekawe towarzystwo zebrało się wokół Kaczyńskiego. Prezes PiS zapowiadał oczyszczenie Polski z postkomunistycznych układów, tymczasem sam stworzył wielki postkomunistyczny układ.

wideo: Plotka 24h

Foto: Salon24

2 Komentarze

  1. i cnoty mojej teściowej, jak mozna bronic czegoś czego nie było, moze był tylko patriota i bronił wolnej Polski, a nie łajdakiem z agentury folksdojczów i obrzezanych.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: