Konferencja prasowa w sprawie spółki Srebrna

0
311

Chyba nie ulega wątpliwości, iż warszawski adres Srebrna 16 to obecnie najsłynniejszy adres w Polsce.Wiadomo, że PiS chciał zbudować na terenie działki swoje wielkie wieżowce.Problem polega, iż budynek Srebrna 16 jest zabytkiem i to zabytkiem ważnym, w czasie Powstanie mieściła się tam placówka „Karbochemia”. Walki trwały tam przez cały okres Powstania Warszawskiego.

Kiedy budynek przekazany został Fundacji Prasowej Solidarność, miała ona obowiązek utrzymania budynku w stanie jakim go otrzymała.

Potem działy się dziwaczne rzeczy. Spółka ‘Srebrna dążyła do wykreślenia adresu ze spisu zabytków. Profesorowie przygotowywali komiczne opinie, które konserwator rozbijał w puch.

W trakcie konferencji prasowej przekazano wiele fascynujących faktów dotyczących tego budynku.

Konferencja Prasowa jest zapisem pisowskiej manipulacji dotyczących  opiii wydawanych w sprawie budynku. Do prokuratury wniesiono zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, poświadczenia nieprawdy przez wojewódzkiego konserwatora zabytków prof. Lewickiego

Towarzystwo Przyjaciół Woli domagać będzie ponownego wpisania afresy przy Srebrnej do rejestru zabytków. Podczas konferencji prasowej sprawa ta została dogłębnie wyjaśniona. W trakcie konferencji prasowej ukazano skalę manipulacji faktami dotyczącej budynku przy ulicy Srebrnej. To budynek zapisany w historii miasta.

PiS to partia manipulantów, to doskonale widać słuchając faktów przedstawionych w trakcie Konferencji Przyjaciół Woli.

Zapraszamy do wysłuchania konferencji, oprócz manipulacji PiS, także kawałek pasjonującej historii stolicy Polski.

Foto: Zamki Rotmanka

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: