Komunistyczna, pisowska menda

0
649

Mimo wyroku sądu, nadal nie znamy list poparcia sędziów do KRS. Jak reaguje komunistyczny prokurator Piotrowicz? Zobaczycie na wideo. To prwwda, określenie menda to najłagodniejsze słowo jakie można użyć. W Polsce trwają rocznicowe obchody związane z wybuchem II wojny światowej.  To zupełnie osobny temat, choć przed państwowymi obchodami, rozdawano materiały wyborcze PiS, co jest jakimś skandalem. Skandali w Polsce, że nie sposób pisać o wszystkich.

Tutaj materiał o mendzie Piotrowiczu, tryskającym arogancją i bezczelnością. Piosowskie mendy nie realizują wyroków sądów, dla nich nie istnieje elementarna przyzwoitość, można z niej sobie kpić w żywe oczy. Kłamstwo staje się cnotą, chamstwo i kłamstwo pożądanymi cechami.

PiS dobrze wie, że zamach na Trójpodział władzy dokonywał się z rażącym naruszeniem konstytucji i wszelkich praw. Dlatego PiS tak panicznie boi się pokazać kto popierał kandydatów do nowej, niekonstytucyjnej KRS,                 Wówczas bowiem wyjdzie sedno reformy i jej nędza. Dlatego tak się boją prawdy, boją się tych list prawdy.  Nie przykryją tego rocznicowe obchody, nie przykryją ich intelektualnej miałkości, jak i tego, że nie potrafimy rozmawiać o historii, ale to inny temat i w tej chwili nie najważniejszy, choć istotny. W tej chwili nie ma jednak warunków do prowadzenia dyskusji na ten temat.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: