Kacper Płażyński hieną roku

3
8545


W całym kraju, dramatyczne chwile przezywa młodzież dowiadująca się, iż nie dostała się do szkoły średniej. To efekt zderzenia roczników, w wyniku absurdalnej deformy systemu oświaty minister Zalewskiej. Minister narozrabiała i uciekła do Brukseli.Wiemy już o pierwszych wypadkach, kiedy to rodzice postanowili pozwać do sądu państwo polskie, w związku z totalnym chaosem edukacyjnym sprokurowanym przez PiS.

Radny PiS Kacper Płażyński znalazł winnego tej sytuacji. Powiedział on w programie bezczelnej, zakłamanej telewizji Sakiewicza, iż winien jest były prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Adamowicz zamordowany został przez fanatycznego zwolennika Prawa i Sprawiedliwości.

Oczywiście Paweł Adamowicz nie miał nic wspólnego z pisowską deformą oświaty. Oskarżanie osób, których niestety nie ma już wśród nas i bronić się nie mogą jest wyjątkowo podłe. Dodajmy, iż Kacper Płażyński z kretesem przegrał wybory w Gdańsku, właśnie z Pawłem Adamowiczem. Kacper Płażyński zasłużył tym sobie, na na tytuł „hieny roku”.

W ogóle w pisowskich mediach, w Kurwizji” widać antygdańską histerię. PiS nie może pogodzić się z faktem, iż politycy tej partii w Gdańsku przegrywają z kretesem. Prezydent Miasta Aleksandra Dulkiewicz, absurdalnie oskarżana jest o proniemieckie sympatie. Władze miasta pozwą tygodnik „W sieci” z powodu wyjątkowo chamskiej okładki, sugerującej, że Gdańsk pragnie przyłączenia do Niemiec. To najnowsza propagandowa, idiotyczna teza, stawiana przez publicystów Prawa i Sprawiedliwości. Dodajmy, iż prezydent Gdańska brutalnie była atakowana, przez propagandystę PiS, niejakiego Gadowskiego, znanego także z polonijnych programów radiowych.

Foto: Trojmiasto.pl

Wideo: @Zbyszek G

3 Komentarze

  1. A dzisiaj Szydło, była premier Polski – sromotnie przegrała w Brukseli w walce o stanowisko w Komisji. Chciwa Broszka, Wyszczerzona Zołza-Zalewska, to wielka porażka polskiej polityki w Unii Europejskiej. Pojechał pisowski kołchoz do Brukseli. 🙂 Nadawałby się do garkuchni.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: