Joachim Brudziński używa policyjnych śmigłowców do kampanii wyborczej

0
235

Posłowie Koalicji Europejskiej zorganizowali dzisiaj w Sejmie konferencję prasową poświęconą sytuacji w polskiej policji. Sławomir Nitras stwierdził, iż duet Joachim Brudziński i Zieliński to jest czarny koszmar polskiej policji. Takiego duetu zarządzającego polską policją jeszcze nie było.

Dowiedzieliśmy się dzisiaj z ust Joachima Brudzińskiego, że postanowił on wszcząć postępowanie wyjaśniające wobec policjantów z Choszczna w związku z lądowaniem tam policyjnego helikoptera. Zaskoczenie wynika z faktu, iż helikopterem tym nie lądowali policjanci z Choszczna, tylko przyleciał nim sam minister Brudziński.

Problem polega na tym, że minister Brudziński użył policyjnego helikoptera, aby polecieć sobie na polityczne wydarzenie Prawa i Sprawiedliwości.  Problemem jest to, iż helikopter służy Brudzińskiemu jako dyliżans do politycznych celów.

Brudziński dzisiaj usiłuje zwalić winę na policjantów, ale to nie oni, tylko Pan Panie Brudziński latał tym helikopterem. Teraz Brudziński usiłuje policjantów użyć jako tarczę ochronną, dla przykrycia, zatuszowania swoich błędów.

Zapraszamy do wysłucha konferencji prasowej na ten temat.

Foto: TVN24

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: