Goebbelsowski materiał w TVP – skarga do KRRiT

1
224

W piątek 3 maja w Telewizji Polskiej, w tak zwanej Telewizji Publicznej, powszechnie zwaną  „Kurwizją”, kierowaną przez pisowskiego sekretarza d/s propagandy Jacka Kurskiego wyemitowano materiał przedstawiający  Przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska razem z Adolfem Hitlerem i Józefem Stalinem.

Wiadomości TVP przyzwzyczaiły nas już do rozmaitego rodzaju manipulacji, pospolitych kłamstw. Jednak to, co zostało wyemitowane 3 maja przekracza już wszelkie granice.

Nie ulega wątpliwości, iż materiał ten naruszył zasady dotyczące pracy mediów publicznych, czy dziennikarskiej etyki. Choć jakakolwiek etyka z Telewizji Publicznej wyparowały już dawno.

Materiał wyemitowany przez TVP to zachęcanie do szerzenia nienawiści. Materiał ten pokazywał jak Telewizja Polska wykopuje rów między Polakami.

Z tego też powodu politycy Koalicji Europejskiej skierowali skargę na działania TVP do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jest to działalność haniebna, sprzeczna z prawem.

Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowj jaką na ten temat zorganizowano w parlamencie. W trakcie konferencji przedstawiono także analizę jęzka TVP dokonaną w PAN.

Foto: Interia

Wideo: @Platforma News

1 Komentarz

  1. Jarosławowi Kaczyńskiemu marzy się wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. Szczególnie po porażce wyborczej, mogą ruszyć hordy nacjonalistów, kiboli na resztę Polaków. Tworzenie jednostek Obrony Terytorialnej też ma wpływ na układ sił, tym bardziej ze “wojsko” to nie podlega, żadnym traktatom z NATO. To jest wojsko PiSu, partii rządzącej. A ponieważ czasy PiSu kończą się, to prawdopodobieństwo rozruchów w Polsce jest bardzo duże.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: