Fanki Prezesa

0
100


Jaki prezes, takie fanki. W materiale wideo, kawałek Polski regionalnej. Zobaczymy elektorat partii rządzącej. Fanki prezesa nie mają rzecz jasna żadnej merytorycznego argumentu. Opowiadają nam, że ksiądz proboszcz popiera PIS. Mało tego siostra proboszcza też jest za PiS!W takiej sytuacji parafianka może tylko dołączyć do proboszcza i jego siostry. Jak tego nie uczyni, wyłamie się z grupy ze wszystkiego tego konsekwencjami.

Polska prowincja jest obszarem dla polskiego chama.  Tam cham czuje się dobrze, jest pewny siebie. PiS Kocha za to, że polsku cham mógł poczuć się pewniej czuje, że został doceniony, powiedziano MU, iż to on jest nową elitą, solą ziemi. Tej ziemi, której pazurami musi bronić!

Nie przypadkowo pojawia się ksiądz proboszcz. Kościół katolicki stał się wielkim społecznym manipulatorem i intelektualnym oszustwem. Ksiądz proboszcza popiera PiS. W kościele, pogląd polityczny, sprzedawany jest jako Prawda Objawiona. Z nią się nie dyskutuje, Ją się przekazuje dalej. Kościół w Polsce dzisiaj jest instytucją intelektualnego oszustwa i zakłamania. Nauka Jezusa Chrystusa nie ma znaczenia, liczy się sprzedawane poparcie polityczne.

Czytałem wywiad z tak zwanym wyborcą PiS.  Długo nie potrafił znaleźć choćby jednego racjonalnego argumentu. W końcu powiedział, że popiera PiS, bo często pokazują polską flagę, a Ja przede wszystkim jestem Polakiem – odpowiada. Flaga ta, to skryte przywiązanie do nacjonalizmu, na prowincji jest ono wyraźne. Nacjonalizm ten może przybrać formę nienawiści do PO. Kościelna propaganda sugeruje, że PO zabierze im ich świat, sprowadzi imigranta Murzyna, a może nawet i Żyda. I tak to trwa sobie ten światek, światek polskiego absurdu.

– Co nie mam racji? To zobaczcie nagranie!

Foto: Wiocha pl

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: