Dziecko bało się wyjść do sklepu, bo go pedał porwie

1
206

W dzisiejszym świecie tolerancja i prawa mniejszości, w tym mniejszości seksualnych, stanowią oczywisty paradygmat polityczny. W USA, żaden szanujący się polityk praw tych, nie zakwestionuje. Politycy ci uczestniczą w Paradzie Równości jaka każdego roku przechodzi  po ulicy Halsted w Lincoln Park, z pewnością jednej z najpiękniejszych dzielnic Chicago.

Stwierdzenie jakie pada w materiale wideo, iż dzieci boją się wychodzić z domu do sklepu, gdyż obawiają się porwania przez „pedała” pokazuje jak bardzo Polska odstaje kulturowo od świata, jest „dzikim krajem”. Niestety takie ksenofobiczne postawy, wspierane są przez polski rząd. Dowodzi tego wysoka dotacja dla organizacji w Białymstoku, która blokować miała Marsz Równości. Rząd PiS oficjalnie za pośrednictwem dotacji finansowych wspiera ksenofobię i postawy faszystowskie. Tak wygląda Polska PiS!

Ciągle jest jeszcze, sprawa arcybiskupa Jędraszewskiego. W Rwandzie także rzeź zaczęła się od takich radiowych wypowiedzi religijnych szaleńców. Słowa mają znaczenie.  A może biskupa Jędraszewskiego należy odesłać do Watykanu i zabronić MU przyjazdu do Polski?

Dodam, że ostatnie działania reżimu PiS, aby  zależny od Jarosława Kaczyńskiego, Trybunał Konstytucyjny pozwolił na wstrzymanie wykonania wyroku sądu w sprawie ujawnienia list poparcia kandydatów, do nowej, niekonstytucyjnej Krajowej Rady Sądownictwa budzą sprzeciw. Działania takie skreślają Polskę z listy państw demokratycznych. Tak oto na naszych oczach, rodzi się satrapia.

Foto: ASZdziennik.pl

Wideo: @Zbyszek G

1 Komentarz

  1. Jebane pedalstwo się rozlało po Polsce.
    Chuj im w dupe… powiedziałby człowiek ale dla nich to przyjemność.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: