CBA próbuje zatuszować sprawę obcowania płciowego polityka PiS z nieletnią?

0
1323


Posłowie Platformy Obywatelskiej zorganizowali dzisiaj konferencję prasową poświęconą sytuacji w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym  . Jeden z agentów CBA, który wykrył szereg nieprawidłowości, wręcz przestępstw. Agent informował o tym swoich przełożonych. Agent otrzymywał także propozycje o charakterze korupcyjnym, aby sprawa zamieciona została pod dywan. Chodzi o jednego z posłów PiS, któremu dostarczyć miano jakieś nagrania w zamian za obietnice awansów i finansowych apanaży.  Mamy do czynienia z sytuacją kryminogenną, patologiczną.

Sprawa jest bardzo poważna, chodzi o nagranie, na którym uwieczniono polityka PiS w trakcie obcowania płciowego z nieletnią z Ukrainy zatrudnioną w jednej z agencji towarzyskich.  CBA usiłuje zatuszować sprawę. Posłowie opozycji pytają jakie czynności zamierza podjąć Marszałek Sejmu, aby wyjaśnić aferę posła Matusiewicza.

CBA wyjaśnia, iż zarzuty się nie potwierdziły, ale to właśnie CBA jest oskarżane o tuszowanie sprawy. CBA więc samo wypowiada się w swojej sprawie. Odpowiedzi publikowane na portalu Onet.pl naszym zdaniem są raczej kpiną z prawa. CBA jak to ma w zwyczaju usiłuje także zastraszyć wypowiadających się na ten temat. Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej zorganizowanej w Sejmie na ten temat.

Foto: TVP Parlament                       

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: