Bliskie związki Ministerstwa Sprawiedliwości z faszystami

0
382

Dzisiaj przed budynkiem Ministerstwem Sprawiedliwości miała miejsce niecodzienna konferencja prasowa. Nie przypadkowo zdecydowano się zorganizować konferencję przed tak zwanym Ministerstwem Sprawiedliwości.

Pamiętamy, iż  25 listopada 2017 roku dokonano symbolicznego aktu egzekucji sześciu europosłów Platformy Obywatelskiej. Złożono w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa i od tego czasu nic się nie dzieje. Prokuratura przesłuchała składających zawiadomienie, przesłuchała sprawców, nie stawiając jednak żadnych zarzutów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się dlaczego tak się dzieje. Jeden ze sprawców tego wydarzenia zidentyfikowana jako Jakub Kalus, pracowała ówcześnie w Ministerstwie Sprawiedliwości. Osoba ta przez wiceministra Patryka Jakiego dobrana została do zespołu pracującego z tak Zwaną Komisją Weryfikacyjną Patryka Jakiego . Tak wygląda dzisiejsza Polska PiS. Obecnie osoba ta pracuje w sądzie i jest asystentem sędziego. To zupełnie niesłychane, aby ludzie, którzy jawnie prezentują takie poglądy, dokonują symbolicznych egzekucji przeciwników politycznych, pracowali w Wymiarze Sprawiedliwości.

To pokazuje związku Zbigniewa Ziobry z nacjonalistami, wręcz z faszystami.

Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej. Wierzyć się się chce wierzyć, że to dzieje się naprawdę. Posłowie domagali się ujawnienia ilu ludzi ze środowisk narodowych pracuje w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Foto: Fakty – Interia

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: