Biedroń jak świstak Phil zapowiada „Wiosnę” i koniec wszechwładzy kościelnych przebierańców

3
536

Wiosna to Partia Roberta Biedronia.W warszawskim Torwarze odbył się kongres założycielski ugrupowania  Roberta Biedronia. Jak informują media przybyło około 7 tysięcy osób, które entuzjastycznie oklaskiwały lidera nowego ugrupowania. Polityk przedstawił swoje obietnice wyborcze, wśród których znalazły się m.in. emerytura obywatelska, zmiany w zasadach płacy minimalnej i programie “500 plus”, zamknięcie kopalni węgla do 2035 r. i swobodna aborcja do 12. tygodnia ciąży. Polityk zapowiedział usuniecie religii ze szkół, opodatkowanie tacy. Przekonywał, iż jego partia nie będzie klęczała przed biskupami. Biedroń zapowiedział renegocjacje konkordatu. Biedroń więc zapowiedział rewolucję obyczajową.

Program 500 plus zmienimy tak – zapewniał Biedroń, aby obejmował pierwsze dziecko i rodziców wychowujących samotnie dziecko – obiecywał. – Wprowadzimy zasadę, że płaca minimalna wynosić będzie 60 proc. średniej krajowej – dodał. Minimalna emerytura ma wynosić 1600 złotych.

– Stworzymy komisję Sprawiedliwości i Pojednania. Rozliczymy tych, którzy łamali podstawowe zasady państwa prawa. Postawimy ich przed Trybunałem Stanu, nawet tych, którzy sterują państwem z tylnego siedzenia – zapowiedział. To jak można zrozumieć zapowiedź ukarania Jarosława Kaczyńskiego za wszystkie krzywdy jakie wyrządził Polakom i Polsce. Jak rozumiem miejsce Jarosława Kaczyńskiego jest w kryminale, z czym trudno się nie zgodzić, w pełni popieramy.

W pierwszych miesiącach w Sejmie zaproponujemy pakiet 13 ustaw. Powołamy Rzecznika Praw Przyrody, znowelizujemy ustawę o prawach pacjenta, przyjmiemy strategię odejścia od węgla do 2035 r. Przedstawimy nowelizację prawa przerywania ciąży. Zaproponujemy likwidację Rady Mediów Narodowych. Koniec z patologią w mediach publicznych, zabierzemy politykom te zabawki – obiecywał Biedroń.

Biedroń opowiadając o tym, że Polaka jest dla wszystkich, bez względu na jego orientację seksualną, Biedroń w gruncie rzeczy zapowiedział wielką rewolucję obyczajową, obiecuje koniec z panoszeniem się Kościoła katolickiego, koniec jego wszechwładzy.  Wiele tych postulatów jest słusznych, ale zdajmy sonie sprawę, iż to pobożne życzenia, choć o pobożności, w przypadku Biedronia trudno mówić. Oczywiście zgadzamy się z postulatem usunięcia religii ze szkół, opodatkowaniem Kościoła, czy postulatem wprowadzeniem dostępności przerywania ciąży. Jednak w tej chwili nie aborcja jest głównym problemem Polski, ale osunięcie PiS od władzy. Robert Biedroń, który zdobędzie 6-10% głosów, dzięki rozbiciu głosów, może być tym, który wbrew sobie, zapewni Prawu i Sprawiedliwości panowanie na długie lata.  Zapewni to, iż Polacy poddani zostaną brutalnej dyktaturze współdziałającej z Kościołem katolickim. Zapewni więc realizację wizji, z którą postanowił walczyć.  Osiągnie skutek odwrotny od zamierzonego.

Moim zdaniem ważniejsze jest stworzenie szerokiego frontu, który zapewni odsunięcie PiS od władzy i Postawienie Jarosława Kaczyńskiego przed obliczem Komisji Pojednania i Sprawiedliwości Powiem szczerze, nie pojednam się z Kaczyńskim, dopóki nie zostanie on, najpierw ukarany na krzywdy, które wyrządził Polsce i Polakom!

Foto: polskatimes.pl|

AJ

3 Komentarze

  1. Palikot “Bis” się kłania. Do lata wiosna przeminie. Prawidłowo opisał Biedronia J.Hartman (na stronie internetowej Polityki), który także był członkiem ugrupowania Janusza Palikota.

  2. Szkoda zajmować się partią Biedronia, to tylko odciąga od spraw zasadniczych, od korupcji i afer w polityce.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: