Biedroń i Środa ostro o straszeniu gejami przez Kaczyńskiego

3
120


Robert Biedroń, lider partii Wiosna i były poseł na Sejm powiedział, iż zna osoby homoseksualne z Prawa i Sprawiedliwości. PiS ostatnio ostro atakował osoby o odmiennej orientacji seksualnej, w związku z podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracją LGBT +. PiS oczywiście kłamał na jej temat, co już wyjaśniano.

To jest szaleństwo powiedział Biedroń. Kaczyński będzie teraz straszył Biedroniem.  Z czasem przyjdzie ktoś kto będzie straszył starszym Panem z kotem.

Biedroń wyznał, iż posiada wiedzę o ukrywających się gejach w PiS. Biedroń twierdzi, że Kaczyński ich straszy. Gdyby nie straszył, chodziliby uśmiechnięci, a nie zastraszeni.

Kaczyńskiemu ostro odpowiedziała profesor Magdalena Środa, stwierdzając, iż poziom cynizmu i podłości na jaki wspiął się Kaczyński jest godny podziwu. Wyciągnął z szafy swojego dawnego straszaka, jakim był gej i wrzucił na miejsce uchodźcy.

A w ogóle to niech Kaczyński pokaże swoją rodzinę, abyśmy wiedzieli o czym mówimy.

To nie o rodzinę chodzi grzmiała prof. Magdalena Środa.

Foto: WP Wiadomości

3 Komentarze

  1. Kaczyński to zakonspirowany gej, który nie chce wyjść z za kotary. Czym ten idiota się posługuje. Przecież to powinno być w dzisiejszych czasach normalne. To zmurszały człowiek z epoki lodowcowej gdzie nie było człowieka a bóg był jeszcze wtedy lodem a nie człowiekiem. Dla przypomnienia podpowiem podobnym niedouczonym, że populacji ludzkiej innej orientacji jest tego około 5 do 7 procent. Podobnie jak prawo czy lewo ręcznych, prawo nożnych i lewonożnych, słuchających prze telefon lewo i prawo usznych. prawo i lewo ocznych. Ciemnota wreszcie powinna ustąpić oświacie. Ale ten gnojek Kaczyński niestety myśli inaczej.

  2. Popatrz i ten idiota Kaczyński przejął władzę w sposób demokratyczny i ci “mondrzy” muszą go słuchać i mało mają do powiedzenia. Widocznie ci mądrzy są jeszcze bardziej głupsi – niż ten głupi.

  3. Napisałeś:” Przecież to powinno być w dzisiejszych czasach normalne.” Co “to” powinno być normalne ? Pedofilia czy inna dewiacja ? Jesteś pogięty, popier…. Krzysiu.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: