100 afer PiS.pl, najbardziej zdegenerowanego polskiego rządu

0
740

Dzisiaj zorganizowano konferencję prasową poświęconą uruchomieniu strony internetowej 100 afer PiS .pl. Politycy Koalicji Obywatelskiej prezentując stronę stwierdzili, że mamy do czynienia z najbardziej zdegenerowanym polskim rządem. Niemal każdego dnia dochodzą informacje o kolejnych aferach. Z pewnością poznamy jeszcze wiele faktów dotyczących afer rządu PiS. Istniała potrzeba skatalogowania tych afer, podania podstawowych informacji na ich temat. Tak wiemy, iż to nie jest koniec. Na stronie na przykład podstawowe informacje dotyczące afery SKOK. Od siebie dodajmy, iż w Chicago ulica huczy od plotek dotyczących powiązań tak zwanych  polonijnych instytucji finansowych ze SKOK w Polsce, w tym ze SKOK Wołomin.

To co jest najbardziej smutne to, to, iż w sprawach afer PiS nie działa polskie państwo, nie działa prokuratura. Lista podana na stronie 100 afer PiS.pl będzie gotowym spisem pracy, spisem zajęć dla kolejnego Prokuratora Generalnego.

Nie sposób nie zauważyć, iż politycy PiS nie byli pociągnięci do odpowiedzialności, gdyż państwo tworzyło parasol ochronny nad przestępczymi działaniami polityków PiS. Sytuacje te muszą ulec zmianie, tak być nie może. Państwo nie może chronić przestępców.

Foto: Polsat News.pl

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: